دانلودها  دانلودها   گالری تصاویر  گالری تصاویر   انجمن روانشناسان خودتوانمند  انجمن روانشناسان خودتوانمند   عضویت در سایت  عضویت در سایت   مقالات  مقالات   اساتید و مشاورین  اساتید و مشاورین   طرح پیوند  طرح پیوند   خدمات مرکز  خدمات مرکز  
کدامیک از فعالیت های موسسه تاثیر بیشتری در سبک زندگی شما دارد؟
: آموزش ها
: مشاوره ها
: آزمون های روانشناختی
: محصولات فرهنگی
: برنامه های علمی ،فرهنگی و تفریحی
   صفحه اول
   اخبار
   درباره ما ››
   تماس
   جستجو در سایت
  شمسی   

               

خدمات مرکز  خدمات مشاوره‌ای 

خدمات مرکز ، خدمات مشاوره‌ای

خدمات مشاوره

 مشاوره و روان‌درمانی فردی:

   اگر احساس افسردگی، غمگینی، نگرانی و اضطراب می‌کنید و یا احساس سردرگمی و بلاتکلیفی دارید و اهداف خود را نمی‌یابید و دوست دارید زندگی خود را پربار سازید و معنایی برای زندگی خود خلق کنید، و از زندگی و روابط خود احساس رضایت داشته باشید، می‌توانید از  این نوع  خدمات استفاده کنید.

خانواده درمانی:

شاید تاکنون در روابط خود با اعضای خانواده مانند خواهر ، برادر و یا فرزندتان دچار مشکل شده باشید، از راه‌حل‌هایی نیز استفاده کرده‌اید ولی نتیجه‌ای نداشته است. در علم روانشناسی اعتقاد بر این است که خانواده یک سیستم است و برای تغییر می‌بایست کل سیستم مورد مشاهده و بررسی قرار گیرد تا به وسیله تغییرات در آن بهبودی حاصل شود. بنابراین اگر در بافت خانوادگی خود مشکلاتی را احساس می‌کنید از این نوع خدمات استفاده کنید.

زوج‌درمانی:

زندگی مشترک معمولاً  با فراز و نشیب‌هایی همراه است و مشکلاتی را زوجین در زندگی خود تجربه می‌کنند. در بعضی مواقع این مشکلات  قابل حل هستند و در بعضی مواقع مشکلات دائمی می‌باشند. همچنین این مسائل می‌تواند ناشی از تفاوت‌های شخصیتی و فرهنگی نیز باشد. بنابراین اگر در زندگی زناشویی خود احساس نارضایتی می‌کنید از این نوع خدمات استفاده کنید. همچنین اگر در زندگی زناشویی خود نیازمند تقویت می‌باشید و می‌خواهید آن را پربارتر سازید می‌توانید از  برنامه‌های غنی‌سازی زندگی زناشویی استفاده کنید.

مشاوره پیش از ازدواج:

ازدواج امر بسیار مهمی است که باید به اندازه اهمیت آن برایش انرژی و وقت صرف کرد در این جهت برای داشتن یک ازدواج پایدار و موفق لازم است شیوه درست انتخاب را بدانید و سپس با راه‌های شناخت درست و عمیق با فرد مناسب خود ازدواج کنید . اگر به دنبال ازدواج موفق و پایدار هستید حتماً از این مشاوره استفاده کنید.

مشاوره و روان‌درمانی کودک و نوجوان:

کودک از زمانی که متولد می‌شود تا زمانی که دبیرستان را تمام می‌کند نیازمندی‌ها و مراحل رشدی خاص را طی می‌کند. در بسیاری از مواقع شما با بعضی از رفتارهای کودک و نوجوان خود از جمله مسائل ارتباطی ، تربیتی ، تحصیلی ، اجتماعی و ... درگیر می‌شوید و نیاز دارید در مورد آن از کمک متخصصین استفاده کنید. اگر با چنین مسائلی دست و پنجه نرم می‌کنید می‌توانید از خدمات مشاوره کودک و نوجوان استفاده کنید.

مشاوره شغلی و تحصیلی:

شما ممکن است در مسیر تکامل هویت و شناخت خود، با چالش‌های تحصیلی و شغلی روبرو شوید مثلاً اینکه چه شغلی را انتخاب کنید؟ کدام ویژگی‌های شخصیتی برای چه شغلی لازم است و حتی در کدام رشته تحصیلی احساس رضایت و موفقیت خواهید داشت؟ و یا اینکه چگونه می‌توانید در کسب و کارتان موفق تر باشید؟ اگر شما نیز در این زمینه چنین چالش‌هایی را تجربه می‌کنید این نوع خدمات راهگشای خوبی برای شما می‌باشد.

مشاوره مدیریتی و سازمانی:

مدیران سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای رسیدن به موفقیت‌های مالی و موقعیتی نیاز به مشاوره‌های خاص مدیریتی در زمینه‌های سازمان‌دهی محیط کار، افزایش بهره‌وری ، افزایش فروش ، کاهش هزینه‌ها ، افزایش کیفیت ، استفاده از نیروی کار مناسب ، برنامه‌ریزی تولید و ... دارند اگر شما یک مدیر موفق هستید و یا می‌خواهید باشید می‌توانید از خدمات مشاوره مدیریتی و سازمانی استفاده کنید.

مشاوره توانبخشی و اعتیاد:

اگر از اعضاء خانواده شما کسی دچار مشکلاتی از قبیل وابستگی به مواد مخدر و روان گردان و یا دچار مشکلات عملکردی و ذهنی است می توانید از خدمات مشاوره توانبخشی و اعتیاد استفاده کنید.

  عناوين مرتبط :
کليه حقوق اين سايت برای ندای راه زندگی محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

www.nrzendegi.ir