دانلودها  دانلودها   گالری تصاویر  گالری تصاویر   انجمن روانشناسان خودتوانمند  انجمن روانشناسان خودتوانمند   عضویت در سایت  عضویت در سایت   مقالات  مقالات   اساتید و مشاورین  اساتید و مشاورین   طرح پیوند  طرح پیوند   خدمات مرکز  خدمات مرکز  
کدامیک از فعالیت های موسسه تاثیر بیشتری در سبک زندگی شما دارد؟
: آموزش ها
: مشاوره ها
: آزمون های روانشناختی
: محصولات فرهنگی
: برنامه های علمی ،فرهنگی و تفریحی
   صفحه اول
   اخبار
   درباره ما ››
   تماس
   جستجو در سایت
  شمسی   

               

طرح پیوند  معرفی طرح پیوند 

طرح پیوند ، معرفی طرح پیوند

آشنایی با طرح پیوند (همسر گزینی)

طرح پیوند در راستای کمک به جوانان عزیز در امر ازدواج و انتخاب همسر فعالیت خود را آغاز کرده و با الهام گیری از نقش واسطه گری، نسبت به معرفی دختران و پسران آماده به ازدواج، بر طبق چهارچوب معین و تحت نظارت مشاورین مجرب، زمینه تسهیل ازدواج جوانان را فرآهم نموده است.

طرح پیوند تنها به دنبال معرفی جوانان آماده به ازدواج نبوده و به همین جهت فعالیت های خود را در سه حیطه اصلی (مشاوره، معرفی و آموزش) اجرا می کند.

مشاوره: انجام تست های روانشناختی و برگزاری جلسات مشاوره (بالینی و پیش از ازدواج)

معرفی: واسطه گری و معرفی جوانان آماده به ازدواج به یک دیگر به واسطه در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی وسیع از متقاضیان ازدواج و بر طبق اصول حرفه ایی روانشناسی و مشاوره ازدواج

آموزش: برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی ازدواج برای متقاضیان گرامی و خانواده های محترمشان

مراحل طرح پیوند

1. ثبت نام

2.انجام تست های روانشناختی

3. مشاوره

4. معرفی دختر و پسر

.5 آموزش

6. پیگیری

توجه: متقاضیان گرامی می توانند در صورت تمایل از (طرح کلبه) که در طرح پیوند پیش بینی شده است و با کم ترین هزینه برای آشنایی و دیدار های خود استفاده نمایند.

توجه: تمام متقاضیان عزیزی که در طرح شرکت کرده اند می توانند در صورت تمایل و هر زمانی که احساس نیاز کردند از جلسات مشاوره و آموزش ازدواج (بیشتر از آنچه که در طرح پیش بینی شده است) با بیش از 50 درصد تخفیف استفاده نمایند.

اهمیت و ضرورت طرح پیوند

با توجه به فضای فعلی جامعه مبنی بر عدم تمایل جوانان به ازدواج (افزایش طلاق، پایین آمدن کیفیت زندگی زوجین، نگرانی و ترس از شکست در ازدواج، مشکلات افتصادی، تجمل گرایی و ...) و کم رنگ شدن نقش واسطه گری، امر ازدواج برای جوانان عزیز بسیار سخت و پیچیده شده است. همچنین وجود واسطه گری بعضی از راویان در امر ازدواج که بدون داشتن تخصص های لازمه  و بدون در نظر گرفتن شرایط روانی دختر و پسر و صرف معرفی خانواده ها به یک دیگر (که صرفا براساس خوداظهاری های افراد می باشد) بوده ، این نوع افراد هزینه هایی بس سنگین را دریافت کرده که منطبق بر نیاز های فعلی جامعه نیست.

به همین منظور و براساس نیاز سنجی های انجام شده در طرح، نیاز است از جوانان عزیز در امر ازدواج به صورت جدی حمایت کرده و شرایطی را برای آنها بوجود آورد که در آینده با کمترین ریسک طلاق و شکست در زندگی زناشویی مواجه شده و درنهایت به زندگی خود آرامش و ثبات ببخشند. این همان موضوعی است که کاملا در طرح پیوند قابل مشاهده بوده و با وجود بانک اطلاعاتی وسیع از متقاضیان و حمایت مشاورین زبده و مجرب از آنها در همه ی مراحل ازدواج، این امر کاملا عملی خواهد شد.

 

اهداف و مزایای طرح پیوند

مجموعه طرح پیوند در طول فعالیت های خود تمامی اهداف زیر را دنبال کرده و سعی می کند به این اهداف در آینده ایی نه چندان دور دست یابد.

1. افزایش مهارت های انتخاب همسر                    2. افزایش تمایل جوانان به امر ازدواج             

3. ارتقاء کیفیت زندگی زوجین                            4. استحکام و ثبات در ازدواج                         5. کاهش نرخ طلاق

همچنین طرح پیوند دارای ویژگی ها و مزایایی به شرح زیر می باشد:

1. هزینه های بسیار پایین در قبال ارائه خدمات برای متقاضیان (تمامی هزینه ها با بیش از 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است)

2. استفاده متقاضیان از طرح کلبه با کم ترین هزینه ممکن برای دیدار و آشنایی خانواده ها

3.تقویت خودشناسی و  افزایش مهارت های انتخاب همسر در جهت کاهش ترس از شکست در ازدواج

4. استفاده از تجارب اساتید و مشاورین مجرب حوزه روانشناسی و مشاوره ازدواج به صورت حضوری و غیر حضوری

  عناوين مرتبط :
کليه حقوق اين سايت برای ندای راه زندگی محفوظ است

برنامه نويسی و حق تکثير اين نرم افزار متعلق به ( اصفهان هاست ) ميباشد

www.nrzendegi.ir